Протеїнові добавки, безсумнівно, є однією з найпопулярніших груп дієтичних добавок, особливо серед людей, які роблять перші кроки в тренажерному залі і хочуть збільшити свою м’язову масу. Для того, щоб рости, м’язи потребують підвищеної кількості білка, який повинен надходити через правильно збалансоване харчування. Проте в певний момент стає просто неможливим споживати інколи величезну кількість білка з їжею.

Саме в таких ситуаціях білкові добавки виявляються ідеальним рішенням. Однак варто відзначити, що існує як мінімум кілька видів, серед яких, безсумнівно, найпопулярнішими є добавки на основі концентрату сироваткового білка. Однак чи є вони ефективним способом розвитку м’язової маси? Чи є їхня величезна популярність підтвердженням ефективності, чи це результат зовсім іншого? Варто придивитися до цього уважніше.

Чи є сироватковий протеїн ефективним способом розвитку м’язової маси?

Сироватковий протеїн фактично можна розділити на 3 різні групи добавок, які відрізняються один від одного в першу чергу вмістом білка в складі даної добавки. У цьому випадку найчистішою формою протеїну є гідролізат сироваткового білка, в якому вміст білка часто досягає 100% його складу. Ізолят є проміжною формою, а концентрат сироваткового білка має найменше білка в своєму складі, де білки зазвичай складають близько 70% складу, який часто доповнюється вуглеводами в переважній більшості препаратів.

Як виявилося, найпопулярнішими білковими добавками є ті, що створені на основі концентрату сироваткового білка – WPC. Ймовірно, це пов’язано з все ще багатим джерелом білка, який дозволяє значно збільшити кількість білка в щоденному раціоні, маючи при цьому найнижчу ціну з усіх згаданих добавок цього типу. Ймовірно, це впливає на те, що це найбільш часто використовувані білкові добавки. Але чи залишаються вони ефективними?

Абсолютно, все завдяки тому факту, що, особливо на початкових фазах пригоди з фізичною активністю, вони можуть бути використані для задоволення підвищеної потреби організму в білку. Однак кондиціонер не той.

А як щодо втрати ваги? Чи підходить сироватковий протеїн?

Багатьох цікавить, чи можна використовувати білкові добавки під час дієти для схуднення. Адже ця ж добавка використовується для нарощування м’язової маси. Можна без вагань відповісти, що протеїнові добавки також можна успішно використовувати для схуднення. Дієта для схуднення передбачає зменшення кількості споживаних калорій, але не виключення з раціону білків і вуглеводів (якщо в цьому немає необхідності за станом здоров’я).

Це означає, що протипоказань до вживання протеїнових добавок при схудненні немає. Більше того, вони дійсно можуть допомогти цьому процесу та діяти як форма контролю апетиту. Білок у згущеному вигляді дасть нам відчуття ситості, тому ми не захочемо перекушувати між прийомами їжі.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *