В даний час для все більшої кількості людей починати свою пригоду з фізичної активності також передбачає початок прийому добавок. Помилкою це не назвеш, тому що всі хочуть якомога швидше побачити результати своєї наполегливої ​​праці. Однак ринок дієтичних добавок і поживних речовин для тренувань настільки великий і пропонує так багато можливостей, що, особливо новачкам, часто важко вирішити, яка добавка буде найкращою в тій чи іншій ситуації.

Через дуже високу популярність протеїнових добавок вони часто є першим вибором новачків, наприклад, у тренажерному залі. Але чи універсальний це рецепт для всіх? Чи завжди протеїнова добавка, а найчастіше концентрат сироваткового протеїну, буде правильним вибором першої тренувальної добавки? Варто дізнатися більше про цю тему, щоб прояснити – особливо для новачків – всілякі сумніви з цього приводу.

Добавки – це ще не все – що найважливіше?

Початок фізичної активності, наприклад, відвідування тренажерного залу, часто асоціюється з бажанням змінити своє життя, покращити свій фізичний стан або просто зміцнити здоров’я. Однак варто чітко підкреслити, що одних регулярних вправ недостатньо. Багато хто цього не помічає, особливо на початку, але дієта має велике значення для нашого самопочуття, ефективності тренувань, загального стану та способу життя. Саме завдяки їжі організм отримує всі необхідні поживні цінності, в тому числі і ті, які допоможуть вам скинути зайву вагу або наростити м’язову масу в гонитві за фігурою мрії.

Ось з чого все повинно початися – з правильно збалансованого харчування. Початок навіть не дуже інтенсивного, але регулярного тренування може передбачати високий ризик травми під час тренування тощо. Щоб захистити себе від цього, вам потрібні певні харчові цінності, які подбають про ваше тіло зсередини. Однак у випадку з м’язами це буде відповідна (більша, ніж раніше) кількість білка в раціоні. Ось чому варто звернути увагу на білкову добавку.

Це пов’язано з тим, що з початком фізичних навантажень потреба організму в білку зростає, і щоб уникнути травм, його необхідно отримувати в більшій кількості. З їжею це часто неможливо, і ось тоді на допомогу приходять білкові добавки.

Прикорм для новачків – протеїн в основі?

Отже, чи завжди варто обирати білкову добавку як першу добавку до свого раціону? Все залежить від конкретної ситуації, мети тренування, початкової ваги і фігури, харчових звичок і т. д. Тому завжди безпечніше проконсультуватися з фахівцем з питань добавок, який підбере найбільш підходящий в тій чи іншій ситуації БАД. Можливо, у вашому випадку потреба вашого організму в білку задовольняється, і краще вибрати в якості добавки креатин?

Завжди варто як мінімум проаналізувати власну ситуацію і лише потім зупинятися на конкретному кондиціонері. Однак варто відзначити, що якщо ви стрункі і намагаєтеся наростити м’язову масу, але вже давно не бачите результатів, протеїнові добавки дійсно можуть вам допомогти в цьому випадку.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *