Насіння чіа стали хітом останніх років, про них говорять буквально всюди. Вони зустрічаються не тільки в різних рекламах і магазинах, але все частіше зустрічаються в дієтах і гумористичних картинках в Інтернеті. Вони буквально всюди, але, на щастя, в цьому немає нічого поганого. Усе завдяки їхнім корисним властивостям і тому, що їх не дарма називають суперпродуктами. Тобто продукт, який має повноцінний з точки зору організму склад.

Насіння Чіа може нагадувати насіння маку і мати сіро-чорний колір. Вони походять з рослини під назвою Salvia Hispanica, яка в основному використовується в Латинській Америці, але була менш відома в Європі. Звичайно, зараз під впливом, серед іншого, глобалізація, все змінюється, і вони все більш охоче використовуються на Старому континенті. Недарма, адже, маючи повноцінний склад, набагато більше шансів, що вони нам допоможуть, ніж зашкодять.

Природне багатство насіння чіа – чому вони є суперпродуктом?

Незважаючи на те, що насіння чіа виглядає непомітно через свій розмір, воно містить величезну кількість цінних поживних речовин. Цікаво, що деякі з них часто доповнюються, тому до них особливо варто придивитися. Варто відзначити той факт, що в 100 г насіння чіа міститься аж 600 мг кальцію, що дає результат в 5 разів кращий, ніж, наприклад, молоко. Вони також є багатим джерелом омега-3 жирних кислот, вітаміну С, калію та заліза. Крім того, вони регулюють рівень глюкози в крові.

Варто згадати ще кілька порівнянь інших продуктів із насінням чіа, щоб краще продемонструвати їх оздоровчу силу. Серед іншого варто згадати: про банан, який вважається багатим на калій, а в насінні чіа його вдвічі більше. Однак у випадку з вітаміном С насіння чіа переважають апельсини аж у 7 разів. Тому не дивно, що їх популярність постійно зростає, і це, треба визнати, приємне явище.

Оздоровчий вплив насіння Чіа на організм

Насіння чіа, будучи суперпродуктом і володіючи поживним складом, також має багато корисних для здоров’я властивостей – у цьому немає сумнівів. Факт, який заслуговує на увагу, включає: багатий омега-3 жирними кислотами, які впливають на роботу мозку і всієї нервової системи. Звичайно, не кажучи вже про стійкість і багато інших численних переваг. Вітамін С, а також калій, залізо і кальцій також мають багато переваг, які впливають на такі системи людського організму, як серцево-судинна, хрящова, кісткова та ін. Насіння Чіа також мають антиоксидантну дію, а отже, пригнічують активність вільних радикалів кисню. в організмі.

Вони відповідальні за багато захворювань, включаючи рак, процеси старіння організму (в тому числі невидимих, наприклад, органів) і багато-багато іншого. Це чудова кульмінація величезних і численних переваг, які насіння Чіа можуть надати в раціоні кожного. Без сумніву, до них слід ставитися як до суперпродукту, і варто розглянути можливість включити їх у свій раціон. Завдяки своїй поживній цінності для нашого організму насіння чіа стають все більш популярними, і все більше людей заохочують їх. В Інтернеті є багато різних типів рецептів, які містять насіння чіа, і показують, як їх можна включити у свій раціон різними та цікавими способами.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *