Набір маси тіла, а точніше – нарощування м’язової маси – одна з найпоширеніших цілей тренувань. Не дивно, адже багато людей, щоб досягти фігури мрії, просто йдуть у спортзал, купують свій перший абонемент тощо. Тому не варто дивуватися, що т.зв. Існує багато добавок для нарощування маси, призначених для підтримки організму в цій непростій меті. Ринок дієтичних добавок величезний, і це відкриває величезні можливості.

Кожна людина може легко налаштувати будь-яку добавку відповідно до своїх уподобань, як за смаком, так і за формою прийому даної поживної речовини. Порошок для розчинення у воді або молоці (і навіть у домашній випічці), таблетки, капсули, готові напої. Є багато можливостей, але багато хто задається питанням, як розпізнати хороший мас-гейнер. Коли конкретний препарат можна буде назвати хорошим? Щоб отримати відповіді на такі запитання, прочитайте статтю.

Кілька видів гейнери маси

Вибір серед добавок для нарощування маси дійсно великий, і кожна людина зможе знайти те, що йому підійде на 100%. Кожен з них буде трохи відрізнятися один від одного, але всі вони призначені для підтримки нарощування маси тіла або безпосередньо нарощування м’язової маси тіла. Залежно від вашої ситуації інший кондиціонер буде більш чи менш ефективним. Варто навести кілька прикладів добавок для нарощування маси, щоб побачити, який вибір є серед добавок, які підтримують цю тренувальну мету.

  • Гейнер – так прийнято називати вуглеводно-білкові добавки. Їх переважаючим компонентом є цукри, але білок зазвичай становить приблизно 30/20% харчового складу. Гейнери чудово підходять для формування надлишку калорій у щоденному раціоні, тому їх рекомендують людям, які мають проблеми з набором ваги та мають струнку фігуру.
  • Протеїнові добавки – цю групу добавок не потрібно нікому знайомити. Білок є основним будівельним матеріалом для м’язів і, отже, необхідний для ефективного нарощування м’язової маси і, отже, маси тіла. У цьому випадку зазвичай ситуація протилежна складу гейнери. Протеїнові добавки в основному складаються з білків, і зазвичай близько 20/30% з них складатимуть вуглеводи.
  • Амінокислотні добавки – амінокислоти є основними будівельними блоками білків, у тому числі в м’язах. Найчастіше ви можете зустріти добавки BCAA, EAA або глютамін. Добавки цього типу більш ефективні, ніж протеїнові добавки, при вживанні у вигляді перед тренуванням завдяки своїй структурній структурі організм засвоює амінокислоти швидше, ніж цілісні білкові клітини. Вони також будуть ефективні для нарощування м’язової маси тіла, про що варто пам’ятати.

Звичайно, це лише приклади добавок для нарощування маси, які варто знати, і залежно від вашої ситуації інший препарат буде більш ефективним. З цієї причини завжди найкраще проконсультуватися у вашій ситуації зі спеціалістом, наприклад, дієтологом, який допоможе вам вибрати найкращу добавку для вашої ситуації.

Так який мас-гейнер буде кращим?

Однозначної відповіді на це питання немає. Кожен організм різний, як і ситуація. Вибираючи добавку для маси, ви повинні в першу чергу взяти до уваги мету тренування, поточну дієту, вагу, харчові звички, ступінь розвитку м’язової маси тощо. Існує багато змінних, як і багато різних добавок для маси. Згадані вище 3 види масових добавок лише свідчать про це, а про одну з найпопулярніших БАД цього типу – креатин – поки що не йдеться.

З цієї причини розпізнати хороший гейнер можна шляхом ретельного вивчення вашої ситуації. Зробивши це, ви зможете підібрати для себе найкращий гейнер, який буде найбільш ефективним. Звичайно, варто пам’ятати, що він надходить з офіційних джерел продажу (заради вашої безпеки) і від перевірених виробників.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *