Про берберин говорять все більше і частіше, і його все частіше можна знайти в різних препаратах, дієтичних добавках, ліках, ліках тощо. Берберин класифікується як алкалоїд, і завдяки своїм оздоровчим властивостям він набув широкого поширення використовується, серед інших. для дієтичних добавок. Цікаво, що берберин вже багато років використовується в країнах Азії в натуральних ліках, але відносно недавно він почав набирати популярність в іншому світі.

Цікаво, що берберин має досить велику кількість застосувань, але головною його властивістю є позитивний вплив на обмін речовин, тому його найчастіше рекомендують вживати людям, які дотримуються дієти для схуднення. Цікаво, однак, що він також використовується для підтримки лікування таких захворювань, як резистентність до інсуліну, діабет, або для профілактики численних серцево-судинних захворювань. Тому варто дізнатися трохи більше про берберин, і для цього – я рекомендую вам прочитати цю статтю.

Що таке берберин і які його властивості?

Берберин – це органічна хімічна сполука, джерелом якої є рослина, відома як барбарис, що росте переважно в Європі. Найпростіше описати його як якийсь чагарник з дрібним листям, а його плоди схожі на червоні жолуді. Листя і плоди використовуються в натуральній медицині, але для цілей дієтичних добавок з них виділено берберин, який зазвичай випускається у формі таблеток. Але якими ж властивостями володіє берберин?

  • Антиоксидант – усуваючи дію вільних кисневих радикалів, берберин може гальмувати процеси старіння та ін.
  • Протизапальну дію: було показано, що берберин сприяє лікуванню таких захворювань, як дегенерація суглобів. Однак це не єдине захворювання, при якому берберин використовується в медицині.
  • Гіпоглікемічний – завдяки цим властивостям берберин можна використовувати в боротьбі з інсулінорезистентністю і діабетом. Все через здатність берберину знижувати рівень глюкози в крові.

Цікаво, що це не єдині властивості берберину. Досить згадати його антибактеріальні та протигрибкові властивості, а найголовніше – його ще перевіряють на його протипухлинні властивості. Це лише підкреслює, що останнім часом берберин буде широко використовуватися і говорити про нього все частіше.

Берберин як ліки від ожиріння?

Варто детальніше розглянути дію берберину в боротьбі з ожирінням і зайвою вагою. Завдяки стимулюючій дії берберину на обмін речовин в організмі, його фактично використовують для боротьби з цим захворюванням, а також його все частіше можна зустріти в різних видах препаратів, спрямованих на підтримку організму в боротьбі з ожирінням і надмірною вагою. З цієї причини варто звернутися за порадою до фахівця, щоб дізнатися, чи може берберин бути рішенням у вашому випадку.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *