Бутират натрію, також відомий як масляна кислота, набирає популярності в останні роки з різних причин. Хоча це помітно у випадку з дієтичними добавками, варто розглянути причини цього. Все через властивості бутирату натрію для організму людини, а точніше, його вплив на травну систему людини. Однак у його випадку кількість різноманітних недуг і людей, які з ними борються, постійно зростає.

Усе це є однією з причин, чому бутират натрію стає все більш відомою дієтичною добавкою, яку вживає все більше людей. Звичайно, це було б неможливо, якби він насправді не мав оздоровчого та цінного впливу на організм людини. Однак його властивості важко ігнорувати. Варто поглянути на те, які властивості має бутират натрію і як масляна кислота впливає на організм людини.

Що таке бутират натрію і який вплив він надає на організм людини?

Бутират натрію – це жирна кислота, яка відноситься до групи карбонових кислот. Цікаво, що він синтезується в організмі людини в кишечнику, бактеріями в його стінках і процесами бродіння неперетравлюваних волокон, які надходять з продуктів, багатих складними цукрами. Він також забезпечує енергією товсту кишку та необхідний для підтримки бар’єру між товстою кишкою та кровотоком. Він також має протизапальну дію на кишечник. Тому не дивно, що БАДи, що містять бутират натрію, призначають при захворюваннях органів травлення та ін.

Хоча масляна кислота природним чином виробляється організмом людини, як це часто буває, різні змінні впливають на ефективність її виробництва. Це, однак, означає, що він може бути дефіцитним з різних причин. Кількість бутирату натрію, що виробляється організмом, залежить, серед іншого, від: від правильного рН у товстому кишечнику. Тому при будь-яких захворюваннях або лікуванні антибіотиками його вироблення може бути порушено. У таких ситуаціях варто придбати цінні БАДи, які забезпечать правильну роботу травлення і всієї травної системи.

Натрію бутират (масляна кислота) – дія

Найважливіший ефект бутирату натрію в організмі людини пов’язаний з пригніченням активності гістондеацетилази – HDAC. Це фермент, який упаковує молекули ДНК у компактні структури та перешкоджає їх експресії. Інгібуюча дія бутирату натрію на HDAC включає послаблення структури ДНК, тим самим посилюючи експресію генів. Але що все це означає? Бутират натрію використовується в багатьох лікарських засобах, призначених для підтримки організму при численних небезпечних захворюваннях, в тому числі психічного походження.

Зв’язок між масляною кислотою та активністю HDAC допомагає підкреслити та підкреслити, наскільки важлива кишкова бактеріальна флора для всього людського організму. Ще й через нашу психіку. Цікаво, що різні дослідження підтверджують, що люди, які страждають різними психічними розладами, включаючи депресію, мають значно менше бактерій, відповідальних за синтез бутирату натрію, ніж здорові люди. Це також має значний вплив на зростання популярності дієтичних добавок, що містять бутират натрію.

Це також підкреслює, наскільки він важливий для нашого здоров’я і що насправді варто подбати про його правильну кількість в організмі. Звичайно, в цьому випадку, як і в будь-якій іншій добавці, не слід зловживати нею. Як цього уникнути? Найпростіше консультувати кожну добавку з фахівцем.

Від iyaadmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *